Сегодня в смт Брусилів 29.03.2024

"Мова може йти про допінг": тренер прокоментував відсторонення олімпійського чемпіона Верняєва від змагань

Олег Верняєв / фото REUTERS

Головний тренер чоловічої збірної України зі спортивної гімнастики Геннадій Сартинський прокоментував інформацію про те, що олімпійський чемпіон Олег Верняєв тимчасово відсторонений від змагань.

Сартинського цитує Tribuna.com, інформує UAINFO.org.

"Теж читав на сайті, що його відсторонили. Зараз йде розгляд, більше сказати не можу. Яка причина рішення? Сказали поки нічого не говорити. Коли це все буде з'ясовано, тоді будемо говорити", - зазначив Сартинський.

При цьому на питання про те, чи може мова йти про допінг, Сартинський відповів: "Може. Але поки сказали нічого не розповідати. Це закрита інформація поки".

Читайте також: Олег Верняєв завоював історичну для України медаль на ЧС зі спортивної гімнастики. ФОТО

Також тренер розповів, чому Верняєв пропустив чемпіонат Європи в грудні: "Там все разом. І травми, і все інше".

Нагадаємо, раніше в Міжнародній федерації гімнастики повідомили, що дискваліфікація Верняєва триватиме "до закінчення процедури, яка в даний час ще триває". Подробиць у Федерації розкривати не стали.

27-річний Верняєв є лідером збірної України зі спортивної гімнастики.

Читайте також: Верняєв: Росіяни пропонували мені 5 тис доларів зарплати, будь-який інститут і квартиру за зміну громадянства

На Олімпіаді-2016 Верняєв виграв золото у вправах на брусах і срібло в багатоборстві.

Також Верняєв є чемпіоном світу - 2014 і володарем ще чотирьох медалей ЧС, шестиразовим чемпіоном і багаторазовим призером європейської першості. На Європейських іграх українець виграв три золота і три срібла, а на Універсіадах - два золота, одне срібло і три бронзи.